Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Dziś obchodzimy zewnętrzną Uroczystość Św. Wincentego Pallottiego, założyciela Zjednoczenia Apostolstwa Katolickiego. Po każdej Mszy św. będzie możliwość ucałowania relikwii św. Wincentego. Natomiast we wtorek, w sam dzień uroczystości, w 30 kościołach pallotyńskich w Polsce odprawione zostaną Msze św. w poleconych nam intencjach zbiorowych za wstawiennictwem naszego Założyciela. Jedna z tych Mszy św. odprawiona zostanie w tutejszym kościele o godz. 1800. Kartki na intencje zbiorowe tej Mszy św. znajdują się na stolikach przy wyjściu. Wszystkich zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Księzy, Braci, Sióstr, Członków ZAK i Współpracowników oraz dzieł prowadzonych przez Pallotynów w Polsce i na całym świecie.
  2. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę, sugestie, pomysły i dobre słowo. Dziękujemy również za złożone przy tej okazji ofiary. Wszystkich, którzy nie mogli nas przyjąć w wyznaczonym terminie prosimy o umó­wienie dodatkowej kolędy w zakrystii.
  3. Zapraszamy na weekendowe rekolekcje organizowane w naszym Domu Rekolekcyjnym. W dniach 22–24 marca – rekolekcje „Akt małżeński – szansa spotkania z Bogiem i współmałżonkiem“. Poprowadzi je o. Ksawery Knotz OFM Cap – znany duszpasterz małżeństw i rodzin. W dniach 26–28 kwietnia – rekolekcje „Przebaczenie i uzdrowienie“. Poprowadzi je ks. Łukasz Górzyński SAC wraz z grupą posługującą. Więcej informacji na stronie Domu Rekolekcyjnego pallotyni-otwock.pl oraz na ulotkach wyłożonych na stolikach przy wyjściu z kościoła.
  4. Wszystkim Gościom, Sympatykom kościoła i Parafianom ży­czy­my błogo­sławieństwa Bożego, za przyczyną naszego Założy­ciela – św. Wincentego Pallottiego. Szczęść Boże!