Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Codziennie po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwa majowe ze śpiewem Litanii Loretańskiej. Zaś każda wieczorna Msza św. jest sprawowana w intencjach zbiorowych za wstawiennictwem N.M.P. Królowej Apostołów. Jest to jedna z dziewięciu Mszy św. sprawowanych codziennie w pallotyńskich kościołach w poleconych nam intencjach. Kartki na intencje wyłożone są na stoliku przy wyjściu. Wypełnione kartki i ofiary składamy w za­krystii.
  2. W przyszłą niedzielę, podczas Mszy św. o godz. 1100, dzieci z naszej parafii będą obchodziły rocznicę I Komunii św. Wszystkich, którzy nie będą gośćmi dzieci w tym czasie zapraszamy na Mszę św. do dolnego kościoła.
  3. Zbliża się Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – święto patronalne naszej parafii. Z tej okazji chcielibyśmy przygotować tradycyjny festyn. Jedną z atrakcji festynu będzie loteria fantowa. Fanty można przynosić do zakrystii. Zachęcamy również rodziny i firmy do ufundowania głównych nagród naszej loterii. Prosimy również o upieczenie ciast do kawiarenki, która będzie działała podczas całego festynu.
  4. Miasto Otwock i Parafia Św. Wincentego à Paulo zaprasza na VII Festiwal Pieśni Maryjnych. Festiwal odbędzie się w przyszła niedzielę o godz. 1900.
  5. Wszystkim Gościom, Sympatykom kościoła i Parafianom błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!