Ogłoszenia duszpasterskie

 1. W ramach kolędowych spotkań z parafianami zapraszamy mieszkańców kolejnych domów na Mszę św. o godz. 1800 sprawowaną w ich intencjach. Pół godziny przed Mszą św., odmawiamy różaniec za parafian. Można będzie również zabrać pobłogosławioną wodę, która posłuży do pokropienia mieszkań. Dlatego prosimy o zabranie ze sobą odpowiednich pojemników. W tym tygodniu zapraszamy mieszkańców następujących domów:
  • poniedziałek: Matejki 5, 5a, 7, Karczewska 49, 3 Maja, Traugutta;
  • wtorek: Karczewska 51 i 53;
  • środa: Karczewska 55, 57 i 59.
 2. W środę zapraszamy na modlitwy wstawiennicze o łaskę uzdrowienia duchowego i fizycznego. Modlitwy rozpoczną się Mszą św. o godz. 1800.
 3. Tego dnia, również podczas Mszy św. o godz. 1800, modlić się będziemy za rodziny i małżonków przywołując wstawiennictwa św. Józefa.
 4. W sobotę obchodzić będziemy wewnętrzną Uroczystość Św. Wincentego Pallottiego, założyciela Zjednoczenia Apostolstwa Katolickiego. Tego dnia w 30. kościołach pallotyńskich w Polsce odprawione zostaną Msze św. w poleconych nam intencjach zbiorowych za wstawiennictwem naszego Założyciela. Jedna z tych Mszy św. odprawiona zostanie w naszym kościele o godz. 1800. Kartki na intencje znajdują się na stolikach przy wyjściu. Wypełnione kartki i ofiary składamy w zakrystii.
 5. Natomiast zewnętrzną Uroczystość Św. Wincentego Pallottiego obchodzić będziemy w naszej wspólnocie parafialnej w przyszłą niedzielę. Słowo Boże tego dnia będzie głosił dk. Bartosz Olszewski SAC.
 6. Wszystkim Parafianom, Sympatykom i Gościom życzymy dobrze przeżytej niedzieli i błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!