Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Dziś przeżywamy święto patronalne parafii – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Uroczysta Msza św. z procesją zostanie odprawiona o godz. 1230.
  2. Od godz. 1430 zapraszamy na festyn z wieloma atrakcjami. Wśród nich: loteria fantowa, która sprzedaje losy już od rana, zabawy dla dzieci prowadzone przez wodzirejów, grill, kawiarenka, dmuchańce. O godz. 1630 koncert zespołu „New Life M”, a o 1900 – Godzina Uwielbienia. Nasze świętowanie zakończy się o godz. 2100 rozlosowaniem głównych nagród loterii fantowej. Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy!
  3. Jutro obchodzić będziemy Święto N.M.P. Matki Kościoła. Po wieczornej Mszy św. udamy się z pielgrzymką do Matki Bożej Swojczowskiej – Patronki Otwocka, której wizerunek czczony jest w kościele św. Wincentego à Paulo.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 1230 dzieci z klas czwartych obchodzić będą rocznicę I Komunii św. Prosimy, aby dzieci w tym tygodniu przystąpiły do sakramentu pokuty i pojednania. Taka możliwość jest codziennie od godz. 1600. Próby dla dzieci odbędą się w piątek o godz. 1900 oraz w sobotę o godz. 900.
  5. Także za tydzień w naszej parafii będzie Niedziela Czeska. Gościć będziemy naszego współbrata prac ującego w Czechach - ks. Slavomira Peklanskyego SAC. Będzie on głosił Słowo Boże, a po Mszach św. zbierał ofiary na dzieła apostolskie prowadzone przez pallotynów w Czechach.
  6. Codziennie po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwa majowe. Natomiast każda wieczorna Msza św. jest sprawowana w intencjach zbiorowych za wstawiennictwem N.M.P. Królowej Apostołów. Kartki z intencjami i ofiary można składać w zakrystii.
  7. Księża Pallotyni organizują w Białym Dunajcu wakacyjne rekolekcje oazowe dla dzieci ze szkoły podstawowej. Wyjazd będzie miał miejsce w dniach od 3 do 19 sierpnia. Koszt 800 zł. Informacje i zgłoszenia u ks. Marcina.
  8. Na stolikach przy drzwiach wyłożone zostały obrazki modlitwą o dary Ducha Świętego. Prosimy o zabranie ich do domów i modlitwę tymi tekstami z racji Roku Ducha Świętego.
  9. Wszystkim Gościom, Sympatykom kościoła i Parafianom życzymy błogosławieństwa Bożego i obfitości darów Ducha Świętego. Szczęść Boże!