Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Przez cały maj każda wieczorna Msza św. sprawowana jestw intencjach zbiorowych za wstawiennictwem N.M.P. Królowej Apostołów. Jest to jedna z dziewięciu Mszy św. sprawowanych codziennie w pallotyńskich kościołach w Polsce w poleconych nam intencjach. Kartki na intencje wyłożone są na stoliku przy wyjściu. Wypełnione kartki i ofiary składamy w zakrystii.
  2. Codziennie o godz. 1730 sprawujemy nabożeństwa majowe ze śpiewem Litanii Loretańskiej.
  3. Trwa Nowenna do Ducha Świętego, którą przygotujemy się na Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Nowenną modlimy się po nabożeństwie majowym.
  4. W sobotę podczas porannych Mszy św. obchodzić będziemy Święto N.M.P. Królowej Apostołów – Patronki Stowarzyszenia i Zjednoczenia Apostolstwa Katolickiego.
  5. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Jest to jednocześnie święto patronalne naszej parafii – odpust.Nasze świętowanie rozpoczniemy już w  sobotę wigilijnym czuwaniem, które rozpocznie się o godz. 2000. Uroczysta Msza św. z procesją zostanie odprawiona w niedzielę, o godz. 1230. Natomiast o godz. 1900 zapraszamy na uwielbienie przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.  
  6. Organizujemy kolonie letnie dla dzieci w Łebie, w terminie od 11 do 18 lipca. Szczegółowe informacje w zakrystii i na stronie internetowej parafii.
  7. Wszystkim Gościom, Sympatykom kościoła i Parafianom życzymy błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!