Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Dziś o godz. 1800 swoją Mszę św. prymicyjną odprawi ks. Bartosz Olszewski SAC. Po Mszy św. – indywidualne błogosławieństwo prymicyjne wiernych.
  2. W związku z rozpoczęciem wakacji następują zmiany w funkcjo­nowaniu naszej parafii. Od jutra do końca sierpnia zawieszona zostanie wieczorna adoracja Najświętszego Sakramentu oraz dyżur w kon­fesjonale. W lipcu i sierpniu, w dni powszednie, nie będzie Mszy św. o godz. 700, zaś w niedziele (również dziś) nie będzie Mszy św. o godz. 1100 w dolnym kościele z udziałem dzieci. Kancelaria parafialna w okresie wakacji czynna będzie wyłącznie we wtorki i w czwartki od godz. 1600 do 1745 oraz w soboty od 900 do 1100. Serdecznie przepraszamy za wszelkie utrudnienia wynikające z tych zmian.
  3. W środę przypada Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Taca zebrana podczas wieczornej Mszy św. przeznaczona zostanie na działalność charytatywną Stolicy Apostolskiej.
  4. W pierwszy piątek miesiąca– sakrament pokuty i pojednania podczas każdej Mszy św. oraz dodatkowo od godz. 1700. Ponadto o godz. 1700 w dolnym kościele odbędzie się spotkanie członków Żywego Różańca.
  5. W pierwszą sobotę miesiąca,bezpośrednio po wieczornej Mszy św., rozpocznie się nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi, na które wszystkich serdecznie zapraszamy.
  6. Tego dnia, podczas Mszy św. o godz. 1800 modlić się będziemy za ks. Tomasza z okazji imienin.
  7. Jak można zauważyć przed kościołem niemal dobiegły końca prace związane z remontem schodów. Naszym pragnieniem jest szybkie opłacenie tych prac, dlatego w przyszłą niedzielę, po Mszach św. będzie można złożyć ofiarę na ten cel. Wszystkim ofiarodawcom już teraz dziękujemy. Bóg zapłać!
  8. Informujemy, że spotkanie dla osób wyjeżdżających na pielgrzymkę do Medjugorie odbędzie się we wtorek, po wieczornej Mszy św. (ok. godz. 1840) w sali obok kościoła (wejście z prawej strony jak do dolnego kościoła).
  9. Wszystkim Gościom i Parafianom życzymy obfitego błogosławieństwa Bożego a dzieciom, młodzieży i wszystkim udającym się na wakacyjny wypoczynek – dobrej pogody. Szczęść Boże!