Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Dziś po Mszach św. odbywa się zbiórka funduszy na budowę organów piszczałkowych w naszym kościele. Informujemy również, że darowiznę można wpłacać również na rachunek bankowy.  Szczegóły na cegiełkach wyłożonych na stolikach przy wyjściu.Do dziś udało się uzbierać 36 241 zł. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!
  2. Do przyszłej niedzieli włącznie nie będzie dodatkowej Mszy św. z udziałem dzieci w dolnym kościele o godz. 1100.
  3. W czwartek zapraszamy na modlitwy wstawiennicze o łaskę uzdrowienia duchowego i fizycznego. Modlitwy rozpoczną się Mszą św. o godz. 1800.
  4. Organizujemy wyjazd na Misterium Męki Pańskiej do naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Ołtarzewie dnia 13 i27 marca. Koszt 25 zł. Wyjazd o godz. 1700 (spektakl o 1900). Zapisy i informacje w zakrystii.
  5. Jak co roku proponujemy rozliczenie podatkowe i bezpłatne wypełnienie druków PIT w zamian za oddanie 1% swojego podatku na rzecz Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej. Zgromadzone w ten sposób fundusze zostaną przezna­czo­ne na dzieła charytatywne prowadzone przez naszą parafię. Doku­menty do roz­liczenia wraz z podanym numerem telefonu można zostawiać codziennie na furcie. Natomiast dyżur w biurze przy furcie będzie odbywał się od 17 lutego, w każdy ponie­działek w godz. 1615–1800. 1% podatku można również przekazać przy okazji samodzielnego rozliczenia. Szczegółowe informacje na ulotkach wyłożo­nych na stolikach przy wyjściu.
  6. W związku ze zbliżającą się beatyfikacja sługi Bożego Stefana Kard. Wyszyńskiego ZAK naszej parafii organizuje dwudniową pielgrzymkę śladami Sługi Bożego do Zuzeli, miejsca jego urodzenia oraz do Stoczka Warmińskiego, miejsca pierwszego uwięzienia prymasa. Plan pielgrzymki przewiduje także nawiedzenie sanktuariów maryjnych w Świętej Lipce i Gietrzwałdzie oraz sanktuarium Najświętszego sakramentu i Kalwarii w Głotowie, Koszt pielgrzymki to 250 zł (przy 25 uczestnikach) lub 205 zł (przy 50 uczestnikach). Ewentualne bilety wstępu opłacane będą indywidualnie. Termin pielgrzymki to 16–17 maja. Zapisy tylko do najbliższego piątku włącznie w zakrystii, prze i po Mszach świętych.
  7. Wszystkim Gościom, Sympatykom kościoła i Parafianom ży­czy­my wielu łask Bożych. Szczęść Boże!