Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Dziś niedziela inwestycyjna – po Mszach św. odbywa się zbiórka do puszek. Zebrane fundusze przeznaczone zostaną na najpilniejsze inwestycje w naszej parafii (trwa remont łazienki przy zakrystii, w tym tygodniu powinien się zakończyć). Wszystkim ofiarodawcom z serca dziękujemy. Bóg zapałać!
  2. Jeszcze dziś o 1900 zapraszamy na Godzinę Uwielbienia - modlitwę śpiewem i adorację Najśw. Sakramentu.
  3. We wtorek podczas wieczornej Mszy św. modlić się będziemy do Ducha Świętego za wstawiennictwem św. Gemmy i bł. Heleny szczególnie o łaskę uzdrowienia. Podczas Mszy św. będzie możliwość przyjęcia sakramentu chorych.
  4. W czwartek zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. Naszą modlitwę rozpoczniemy Mszą św. o godz. 1800.
  5. Jak już zapowiadaliśmy, w przyszłą niedzielę po Mszach św. zbierane będą ofiary na zakup protezy ręki dla Szczepana Skibińskiego z Wólki Mlądzkiej. Po Mszy św. o godz. 1800 zapraszamy na koncert charytatywny zespołu „Sposare”, w skład którego wchodzą znajomi i przyjaciele pana Szczepana.
  6. Informujemy, że podczas ubiegłotygodniowej zbiórki funduszy dla liceum polonijnego ofiarodawcy złożyli łącznie 5 tys. zł. Bóg zapłać!
  7. W dniach 18–22 lipca zapraszamy na wyjazd pielgrzymkowy do Lourdes, a od 24 września do 2 października – do Turcji. Szczegóły na plakacie. Zapisy w zakrystii.
  8. Dzieci i młodzież zapraszamy na Pallotyńskie Kolonie w Łebiew dniach 5–11 lipca. Informacje również na plakatach. Zapisy w zakrystii.
  9. Zapraszamy do kawiarenki na pyszne ciasta i kawę. Dochód przeznaczony jest na wyjazd naszej młodzieży do Medjugoria.
  10. Wszystkim Gościom, Sympatykom kościoła i Parafianom, życzymy obfitego błogosławieństwa Bożego. Szczęść Boże!