Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W pierwszą sobotę miesiąca, o godz. 1700, zapraszamy na spotkanie członków Żywego Różańca. Natomiast bezpośredni po wieczornej Mszy św. rozpocznie się nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi, na które wszystkich serdecznie zapraszamy.
  2. Za tydzień, w niedzielę, obchodzić będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego. Podczas każdej Mszy św. obrzęd poświęcenia gromnic.
  3. Również w przyszłą niedzielę zapraszamy na „Godzinę Uwielbienia” – modlitwę śpiewem i adorację Najświętszego Sakramentu. Początek o godz. 1900.
  4. W środę, 5 lutego, rozpoczynamy zimową serię katechez przygotowujących do sakramentu małżeństwa. Spotkania odbywać się będą przez kolejne dziesięć tygodni, w środy, o godz. 1900. Zainteresowani spotykają się w holu domu rekolekcyjnego.
  5. Zapraszamy na weekendowe rekolekcje „Przebaczenie i uzdrowienie” organizowane w naszym Domu Rekolekcyjnym w dniach 24–26 kwietnia. Więcej informacji na stronie internetowej Domu Rekolekcyjnego pallotyni-otwock.pl oraz na ulotkach wyłożonych na stolikach przy wyjściu z kościoła.
  6. Zapraszamy na pielgrzymkę samolotową do Medjugorie w dniach 1–8 lipca organizowaną przez środowisko medyczne Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu. Więcej informacji na plakacie umieszczonym w gablocie przed kościołem.
  7. Wszystkim Gościom, Sympatykom kościoła i Parafianom ży­czy­my błogo­sławieństwa Bożego. Szczęść Boże!