Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W piątek obchodzić będziemy Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  2. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się październik. Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy codziennie o godz. 1730. W poniedziałki, środy i piątki na modlitwę różańcową zapraszamy szczególnie dzieci.
  3. W niedzielę za tydzień, o godz. 1700 w dolnym kościele, zmiana tajemnic różańcowych Żywego Różańca.
  4. Również w przyszłą niedzielę, o 1900, zapraszamy na Godzinę Uwielbienia – modlitwę śpiewem i adorację Najśw. Sakramentu.
  5. Wkrótce rozpoczyna się kolejna edycja warsztatów „Wreszcie żyć”. Spotkania są adresowane do osób, które cierpiących z powodu zaniżonej samooceny, osamotnienia, poczucia krzywdy, przeżywających trudności w związku ze współmałżonkiem, dziećmi, rodzicami i innymi ludźmi, dotkniętych stratą spowodowaną zmieniającą się rzeczywistością, doświadczających trudności w relacjach z Bogiem. Warsztaty prowadzą psychoterapeuci ze Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich. Szczegóły w gablo­cie i na ulotkach wyłożonych przy drzwiach.
  6. Rozpoczynamy przygotowania dzieci z klas trzecich do I Komunii św. W zakrystii i kancelarii można zgłosić dzieci, które będą się przygotowywały i przyjmą I Komunię św. w naszej parafii. Nie dotyczy to uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 12, którzy już zostali zgłoszeni.
  7. W kawiarence czekają na nas pyszne ciasta i kawa. Dochód wspomaga jedną z rodzin z naszej parafii.
  8. Wszystkim Gościom i Parafianom życzymy obfitego błogosławieństwa Bożego. Szczęść Boże!