Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Dziś podczas wieczornej Mszy św. śpiewał będzie chór Concordia. Po Mszy wystąpi z koncertem pasyjnym.
  2. W każdy piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz. 1630 dla dzieci, o godz. 1715 dla dorosłych i o 2000 dla młodzieży. W każdą niedzielę o godz. 1715 zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniami pasyjnymi.
  3. Wśród wielu wyrzeczeń wielkopostnych można ofiarować swój dar abstynencji. Parafialna księga trzeźwości jest wyłożona przed obrazem Matki Bożej. Na stoliku znajduje się również księga wyrzeczeń dzieci i młodzieży. Zachęcamy do dokonywania wpisów.
  4. Na stoliku przy wyjściu są wyłożone „skarbonki miłosierdzia” przygotowane przez Caritas, które można zabrać do domu i przez okres Wielkiego Postu odkładać do nich swoją jałmużnę wielkopostną.
  5. We wtorek obchodzić będziemy Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca N.M.P.
  6. W czwartek zapraszamy na modlitwy wstawiennicze o łaskę uzdrowienia duchowego i fizycznego. Modlitwy rozpoczną się Mszą św. o godz. 1800.
  7. W niedzielę, 24 marca odbędzie się w Warszawie Narodowy Marsz Życia Rozpocznie się o godz. 1330 na Placu Zamkowym, a zebrani udadzą się w kierunku pl. Trzech Krzyży. Marsz jest głównym punktem obchodów Narodowego Dnia Życia. Zachęcamy do udziału.
  8. Zapraszamy na weekendowe rekolekcje organizowane w naszym Domu Rekolekcyjnym w dniach 26–28 kwietnia – „Przebaczenie i uzdrowienie“. Poprowadzi je ks. Łukasz Górzyński SAC wraz z grupą posługującą. Więcej informacji na stronie Domu Rekolekcyjnego pallotyni-otwock.pl oraz na ulotkach wyłożonych na stolikach przy wyjściu z kościoła.
  9. Zapraszamy na kolejną edycją warsztatów „Wreszcie żyć – 12 kroków”, które pomagają uporządkować swoje życie z Bogiem i samym sobą oraz budować lepsze relacje z ludźmi. Więcej informacji na ulotkach wyłożonych na stolikach przy wyjściu oraz w gablocie.
  10. Wszystkim Gościom, Sympatykom kościoła i Parafianom życzymy błogo­sławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże!