Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W grudniu 2020 roku Chorwację nawiedziło trzęsienie ziemi. W trzęsieniu ziemi były ofiary śmiertelne, setki zostało rannych, a tysiące pozbawionych dach nad głową. W styczniu 2021 roku miały miejsce kolejne wstrząsy. Dzisiejsza niedziela jest obchodzona, jako „Dzień solidarności z Chorwacją”. Po każdej Mszy św. są zbierane ofiary do puszek dla poszkodowanych w trzęsieniu ziemi. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

  2. Jeszcze dziś na godz. 1500 zapraszamy na spotkanie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami.

  3. Jutro obchodzić będziemy Święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła.
  4. Także jutro odbędzie się kolejne spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w naszej parafii. Spotkanie rozpocznie się o godz. 1900  w górnym kościele.

  5. Zakończyliśmy spotkania kolędowe z parafianami. Serdecznie dziękujemy za wspólna modlitwę. Dziękujemy także za złożone ofiary na potrzeby kościoła. Bóg zapłać!
  6. W nawiązaniu do dzisiejszej Niedzieli Bożego Słowa  i do zachęty kaznodziei ks. Jana, wszystkich chętnych, którzy chcą się pochylić nad Pismem św., zgłębić jego terść i tym Słowem żyć, zapraszamy na spotkania Kręgu Biblijnego, który powstaje przy naszej parafii. Spotkania będą się odbywać jeden raz w miesiącu. Pierwsze spotkanie odbędzie się w sobotę 21 lutego, o godz. 1900. Zainteresowanych spotkaniami Kręgu Biblijnego zapraszamy po Mszy św. do zakrystii.
  7. Wszystkim Parafianom, Sympatykom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na każdy dzień za wstawiennictwem św. Wincentego Pallottiego. Szczęść Boże!